سربازان سبز

مادر ندا آقا سلطان: می دانم قاتل چه کسی است

مادر ندا آقا سلطان: می دانم قاتل چه کسی است

مادر ندا آقا سلطان که این روزها به سفارش رسانه های خارجی علیه ایران اظهار نظر می کند در جدیدترین مصاحبه خود از ضرغامی به خاطر پخش مستند ندا آقا سلطان انتقاد کرد و صرحتا گفت که می داند قاتل دخترش چه کسی است.

مادر ندا آقاسلطان که پیش از این گفته بود ندا اصلا رای نداده بود و به گفته پدرش نیز اصلا نظام را قبول نداشت، در گفت وگوی جدید خود با انتقاد تند از صدا و سیما و ضرغامی اظهار داشت:من فيلم را نديدم، فقط شنيدم.نمی خواهم که ببينم! نظری هم ندارم. تا به حال سه بار فيلم درست کردند.
 
وی با بیان اینکه من می دانم قاتل ندا چه کسی است ادامه داد:هيچ کس اين دروغ ها را باور نکرده، نه مردم ايران نه مردم جهان و گفتند قاتل يک زن است، مگر ندا چه کار کرده بود که بايد زنی او را بکشد. من که می دانم، قاتل چه کسی است.
 
مادر ندا آقاسلطان در انتها گفت: چند روز پيش دوستی از آمريکا تماس گرفت و گفت ندا در خواب می گفت به مادر و پدرم بگوييد از قاتل من در ايران شکايت کنند و اگر نتوانستند به دادگاه لاهه شکايت کنند و من اين تماس شما را در پی خوابی که دوستم درباره ندا ديده می دانم .
 
لازم به ذکر است در فیلمی که از ندا آقاسلطان پخش شده بود، به نقش زنی که گفته می شد از سوی منافقین ماموریت داشته است، به عنوان یک گمانه و احتمال برای مشارکت در قتل ندا آقا سلطان پرداخته شده بود.


 

جان مادرت راهپیمایی را لغونکن!
جان مادرت راهپیمایی را لغونکن!
یک سایت حامی جنبش سبز با تمسخر میرحسین نوشت، آق مهندس 12شهریور ! راهپیمایی داریم، خواستی بیا، نخواستی هم جان مادرت لغو نکن!
سایت خودنویس در آستانه روز قدس و با تمسخر میرحسین و محسن کدیور که بزدلانه صحنه مبارزه را ترک کرده اند به طنز نوشته است: این روزها عده ای جوان که به قول بزرگترها کله شان بوی قورمه سبزی می ده دلشون لک زده از لج یه بنده خدایی در کارولینای شمالی آمریکا (منظور محسن کدیور) هم که شده فریاد بزنند نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران! وظیفه خودم دیدم از مهندس موسوی درخواست کنم مجوز این راهپیمایی ما را صادر کنند «یعنی لغو نکنند» و بگویم همراه شو عزیز...
دلقک جان در ادامه نوشته: بنده به عنوان عضو جنبش سبز از مهندس موسوی نازنین که مثل من عضو جنبش سبز هستند و ادعایی جز رهبری جنبش بی رهبر سبز ندارند! درخواست مجوز برای راهپیمایی12 شهریور (روز قدس) را داریم و برای محکم کاری مفاد قطعنامه راهپیمایی را هم می فرستم!
این طنز نویس در ادامه به شیرین کاری های کروبی اشاره کرده و نوشته جونم برات بگه مسیرها را دولت مشخص کرده فقط یک مشکلی با کروبی داریم که هر دفعه یک جای پرت رو اعلام می کنه و می گه از اونجا میام و ما هم به احترام شجاعتش می ریم اونجا و بلا نسبت مثل ... کتک می خوریم ولی دم کروبی گرم که بر خلاف شما در این راهپیمایی ها میاد!
در آخر این را بگم که مهندس، جان مادرت راهپیمایی را که دولت مجوز داده دیگه لغو نکن و محض خنده هم که شده همین جوری الکی بگو من هم میام... بعضی ها هنوز چشمشان به بیانیه های شماست و با بیانیه دادن خود یکبار دیگه ما را خوشحال کنید!
ارادتمند جنبش سبز و موسوی و کروبی، دلقک جان!

 

کاریکلماتورهای سیاسی

1-   گفتم پزشک به کروبی توصیه کرده که روزه نگیرد .

گفت : بیماری شیخ عود کرده است و نمی تواند رژیم کباب درمانی اش را بشکند .

2-   گفتم  مطرح شده که در موسسه باران مراسم شبهای قدر برگذار می شود

گفت : باید دید چه کسانی در موسسه حضور بهم می رسانند

3-   گفتم موسوی خوئینی ها از اینکه فتنه در حال فروپاشی است ، تب کرده است

گفت : یک روزه خواردیگر هم به کروبی پیوست .

4-   گفتم طرح کنترل مجلس بر نمایندگان دردستور کار قرار می کیرد .

گفت : مگر مجلس تا بحال کنترلی روی نمایندگان نداشته است

5-   گفتم ظاهرا نداشته است

گفت : گفت پس این طرح رای نمی آورد

6-   گفتم دوتن از سران فتنه تصمیم دارند در روز قدس در راه پیمایی شرکت کنند

گفت : بنفع اسرائیل یا علیه اسرائیل

7-   گفتم فتنه از بقایای هواداران ترسوی خود (دزد هاو اراذل واوباش )خواسته است تا شب جمعه الله اکبر بگویند 

گفت :بنفع فلسطین یا علیه فلسطین

8-   گفتم عوامل خارج نشین فتنه که میهمان خوان آمریکایی ها هستند ، پخش اعتراف تاج زاده را غیر اخلاقی خوانده اند .

گفت : خلاف اخلاق اسلامی یا خلاف اخلاق آمریکایی

9-   گفتم فائزه هاشمی به طرح لایحه ازدواج مجدد در مجلس اعتراض کرد

گفت : اعتراض وارد نیست . ایشان بهتراست به خطبه های معروف پدرشان در باب ازدواج مجدد مراجعه فرمایند

10-                       گفتم باب افطاری های اشرافی با رویکرد سیاسی به اوج خود رسیده است .

گفت : از همان پول معروف یکملیاردی آمریکا یا چپاول های بیت المال ؟ 

کشمکش ها ادامه دارد
کشمکش ها ادامه دارد

اپوزسیون خارج از کشور اعلام کرد رویه ای که سران فتنه در داخل در پیش گرفته اند نتیجه ای مشخص در پیش رو دارد .
کنسرسیوم مخالفین جمهوری اسلامی مرکب از سلطنت طلبان ، منافقین ، کمونیستها ، اصلاح طلبان فراری ، همجنس بازان ، ملی مذهبی ها ، رقاصه ها و سایر حامیان آقایان موسوی ، کروبی و ... نارضایتی خود را از اخبار مربوط به اختلافات داخلی سران فتنه اعلام داشته و ابراز امیدواری کرده اند که این نزاع های خانوادگی جای خود را به اتحاد و تمرکز روی دشمن مشترک بدهد ، این جریانات ملحد و لائیک در تحلیل خود آورده اند : آنچه بعد از کودتای انتخاباتی رژیم در ایران بوقوع پیوست ، اتحاد مبارکی بود که هدف مقدسی چون براندازی رژیم را هدف قرار داده بود ، وبرای اولین بار در طول سی سال گذشته ، دیدگاه های مختلف مجال پیدا نمودند تا به یک حرف مشترک برسند و ما معتقدیم که مسیر صحیحی انتخاب وتدارک دیده شده بود .
یاران وهمراهان گرامی ، اختلافات در میان سلایق امری بدیهی و کاملا طبیعی و لازمه رشد جنبش (فتنه) می باشد ،. ما قبول داریم که اشتباهات وحشتناکی در ترسیم استراتژی و متمرکز کردن جنبش در داخل بوقوع پیوسته است  ، ودیدگاه هایمان را هم بارها اعلام کرده ایم ، ولی الان وقت مقصر پیدا کردن وتسویه حساب نیست ، باید یکبار دیگر دست در دست یکدیگر از همان جایی آغاز کنیم که متوقف شده ایم.
اختلافات و جنگ های لفظی و کشمکش های درونی فتنه مدتها است که از پرده بیرون افتاده است و باوجودیک عواملی سعی داشته اند این اختلافات را لاپوشانی نموده و مخفی نگه دارند ، ولی از آنجا که اختلافات این جمع نامیمون ریشه ای وبه اهداف مادی ودنیایی و در جهت تامین خواسته های اربابان خارجی بر می گردد از ریشه دارای تناقضات اساسی بوده و با گذشت زمان بر ملا گردیده است  ، لذا قابل پیش بینی بود که تز میرحسین موسوی مبنی بر " حضورهمه وبا هر ایدئولوژی را در جنبش ( فتنه) را می پذیریم " در عمل وبعد از شکستهای سریالی وپشت سرهم به جایی رسیده است که هرکدام سعی دارند علت شکست وریزش نیروها و خالی شدن اطراف فتنه را به گردن دیگری بیاندازد ، گفته می شود  جریان انشعابی اصلاح طلبان با نفی کامل موسوی وفتنه سبز بدنبال کسب اعتبار مجدد می باشد ، لذا روزهای آینده آبستن حوادثی خواهد بود که سرنوشت این مزدوران را روشنتر خواهد نمود . 

تخیلات یک سایت سبز
تخیلات یک سایت سبز
برگزاری گرامیداشت کشته شدگان روز قدس سال گذشته
يكي از نويسندگان رسانه هاي سبز در مطلب خود آورده است: «با توجه به كشته شدن تعدادي از هموطنانمان توسط دولت كودتا در روز قدس سال گذشته اينبار در سالگرد شهداي روز قدس سبز سال 1388 با حركت نمادين ياد جان باختگان اين روز را گرامي مي داريم.»
اخیراً یکی از سایت های سبز باز هم در تخیلاتی جدید (که از مدل های جین شارپ در انقلاب های مخملی می باشد) مدعی شده که در روز قدس سال گذشته تعدادی از هواداران فتنه سبز کشته شده اند لذا از تمام طرفداران خود دعوت نموده تا در مراسم روز قدس با لباس مشکی و سبز و حضور یافته و یاد کشته شدگان تخیلی آن روز را گرامی بدارند.
این سایت همچنین از طرفدارن خود خواسته است در صورتی که نمی توانند در مراسم روز قدس شرکت کنند در شب قبل از روز قدس الله اکبر  بگویند و به یاد کشته شدگان روز قدس و در اظهار همدردی با خانواده های آنها در مقابل پنجره های خانه خود شمع روشن نمایند. در ادامه این سایت نوشته اگر هم نمی توانید این کار را انجام دهید در ساعت 9 شب هر جا که هستید به ياد جانباختگان روز قدس سال گذشته در هر حالتي كه هستید حتي در ماشين در حال رانندگي و يا اينكه پياده مشغول حركت مي باشند يك دقيقه ايستاده و به احترام آنان سكوت نمايید.

برگزاري مراسم روز قدر ویژه جنبش سبز
يكي از رسانه هاي فتنه سبز طی در خواستی از هواداران خود خواسته است: «امروز شنبه 17 رمضان دوشنبه 19 رمضان و چهارشنبه 21 ماه رمضان به طور مستقل در حسينه ها و مساجدي كه خارج از تسلط دولت كودتا مي باشد مراسم شب هاي قدر را برگزار كنید.»
یکی از سایتهای فتنه سبز حماقت را تا آنجا پیش برده که در اظهاراتی مضحک از هواداران خود درخواست نموده است به دلیل اینکه دولت از حضور مردم در مراسمات مختلف  استفاده سیاسی می نماید و آن را به عنوان تأييد مشروعيت و مقبوليت خود می داند لذا از هواداران جنبش سبز می خواهد که به جای برگزاری مراسم احیا در شب های 19، 21 و 23 ماه مبارک رمضان در روز شنبه 17 رمضان دوشنبه 19 رمضان و چهارشنبه 21 ماه رمضان به طور مستقل در حسينه ها و مساجدي كه خارج از تسلط دولت كودتا مي باشد مراسم شب هاي قدر را برگزار نمایند.
این سایت در ادامه مطلب خود از هواداران خود خواسته است ضمن برگزاری مراسم دعا و احیا در این روزها براي آزادي زندانيان سبز كه دربند اسارت رژيم مي باشند دعا نمايند و از خدا بخواهند هر چه زودتر جنبش به پیروزی برسد.
همچنین این سایت از طرفداران خود درخواست نموده در اين روزها با حضور در بيوت مراجع عاليقدر از جمله حضرات ايات عظام صانعي، بيات زنجاني، دستغيب و آيت الله كروبي براي اقامه مراسم شب هاي قدر حضور بهم رسانند.

 

فراخوان جريان فتنه از هواداران خود جهت حضور در راه پيمايي روز قدس
فراخوان جريان فتنه از هواداران خود جهت حضور در راه پيمايي روز قدس

سران فتنه در حال برنامه ريزي براي دعوت هواداران خود به اغتشاش در روز قدس مي باشند.
در چند روز اخير سران فتنه از طريق هواداران خود در آستانه فرا رسيدن روز جهاني قدس به منظور نيل به اهداف سوء و به چالش کشيدن برگزاري راهپيمايي اين روز ، طي فراخواني از طريق فضاي مجازي از هواداران خود خواسته اند در ساعت 2200 تاريخ روز پنج شنبه شب قبل از روز قدس با حضور بر پشت بام منازل خود اقدام به سر دادن شعار « ا... اکبر» نمايند و در روز قدس با نماد سبز در اين مراسم شركت نمايند و شعارهاي سال گذشته را سر دهند.
همچنینی از حدود يک هفته قبل شبکه هاي ضد انقلاب و خصوصاً  شبکه تلویزیونی منافقین« سيماي آزادي و شبکه سلطنت طلبان کانال 1 هواداران خود و فتنه گران را به تجمع و راهپيمايي بر ضد نظام در روز قدس  فرا خوانده و از آنان  درخواست نموده تا با فيلم برداري از تجمعات مستند سازي نموده و آن را به اين شبکه ها جهت پخش ارسال نمايند.
البته اين اقدامات پس از آن صورت گرفت که مهدي كروبي از سران فتنه اعلام نمود كه در مراسم روز قدس شركت مي نمايد و در حال برنامه ريزي براي حضور سازمان يافته در این روز مي باشد.
 همچنين حاميان اين جريان انحرافي درصدد تغيير نام اين روز از « روز قدس » به « روز ايران » و ثبت آن در تقويم هاي منسوب به خود مي باشند. 

موسوی شاگرد وفادار جین شارپ
موسوی شاگرد وفادار جین شارپ

شنیده شده آقای میر حسین موسوی در پاسخ به انتقاد یکی از نزدیکان در ارتباط با بی حرمتی نسبت به سپاه و بسیج و ایراد اتهامات ساختگی و دروغ پراکنی گفته است ، "ما مامور به ملاحظه کاری نیستیم ، جنبش به فضای مانور احتیاج دارد و این فضا که انتظاری قانونی و برای احقاق حقوق و عدالت است از ما سلب شده است ، سپاه در مقابل ما و مانع تحقق آرمان های جنبش بوده است "

آنچه این روزها آقایان موسوی وکروبی و به تبع آنها عوامل وابسته علیه سپاه و بسیج در سخنرانی ها ، مصاحبه ها و بیانیه هایشان تکرار می کنند ، در واقع اجرایی از دستورات نعل به نعل جین شارب در باب جنگ نرم و براندازی و جنبه های مصداقی و اثباتی طرح تحریم سپاه توسط آمریکا می باشد 
گفته می شود ، آمریکایی ها در خواست میرحسین را برای قرار دادن سپاه در لیست تحریم های بین المللی را پذیرفته است و آنرا اجرایی نموده ولی در حقیقت ، به این شکل بدنبال تضعیف سپاه و حذف این قدرت از معادلات دفاعی ایران بوده است و در این راه وظیفه تضعیف داخلی سپاه و بسیج و فرماندهان غیرت مند این نهاد مقدس برعهده سران فتنه به پیشتازی میرحسین موسوی گذاشته شده است . 

سند كه درست است اما انتشار آن اخلاقی نبود !
سند كه درست است اما انتشار آن اخلاقی نبود !
يكي از عناصر نفوذي در جبهه اصلاحات اذعان كرد ويدئوي اظهارات تاج زاده مبني بر اينكه در انتخابات تقلب نشده واقعي است اما انتشار اين ويدئو در يوتيوب اخلاقي نبوده است
.
تظاهر سعيد رضوي فقيه به اخلاق در حالي است كه جريان نفوذي با همراهي فتنه گران و با استفاده از فضاي ملتهب القاي تقلب باعث 8 ماه آشوب، خسارت به مردم و قرباني شدن چند ده نفر شدند و هرگز نگفتند كه فريب گروهي از مردم و بازي با جان آنها و سرنوشت كشور كاري ضداخلاقي و ضد انساني است.
رضوي فقيه از اعضاي آشوب طلب دفتر تحكيم در دهه 70 بود كه به حزب مشاركت نزديك شد و به مأموريت از اين حزب تندرو در انتخابات سال گذشته وارد ستاد اصلي كروبي شد تا در حلقه اي با حضور عناصري چون سحرخيز، عبدي، كرباسچي، ابطحي، مهاجراني، كروبي را براي القاي تقلب و انتشار شايعه و ايجاد تشنج مديريت كنند.
رضوي فقيه روز گذشته در سايت بدنام «روزنت» نوشت: طي دو هفته اخير رسانه هاي جريان حاكم با شور و شوقي به ماجراي پخش اظهارات تاج زاده در باب عدم امكان تقلب گسترده در انتخابات پرداخته اند. اين اظهارات كه در گفت وگو با چند تن از ديگر اعضاي شوراي مركزي حزب مشاركت در يك سلول دسته جمعي زندان اوين بيان شده با دوربين هاي پنهان ضبط و روي پايگاه اينترنتي يوتيوب انتشار يافته و سپس مورد استناد گسترده و مكرر روزنامه ها و سايت هاي وابسته به جناح حاكم قرار گرفته است.
اصل ماجرا به اختصار از اين قرار است كه آقاي تاج زاده عضو شوراي مركزي جبهه مشاركت و سازمان مجاهدين انقلاب اسلامي كه در نخستين دولت اصلاحات معاون سياسي وزارت كشور بود، پس از گذراندن دوران طولاني مدت بازداشت انفرادي با برخي ديگر از همراهان حزبي خود به يك سلول دسته جمعي انتقال مي يابد و بالطبع در انجام بحث هاي متفاوتي در باب انتخابات و حوادث پس از آن صورت مي گيرد. در خلال اين بحث ها آقاي تاج زاده بر اساس شناخت و تجربيات خود در زمينه مسائل انتخاباتي ايران اظهار مي دارد كه اساساً وقوع تقلب و جابجايي آرا بيش از يك ميليون تقريباً امكانپذير نيست. همين اظهارات است كه از طريق دوربين هاي پنهان كار گذاشته شده در سلول ضبط و در سايت هاي اينترنتي پخش شده است.
وي با حاشيه روي و بدون پرداختن به محتواي سخن صريح تاج زاده نوشت: حتي اگر كار گذاشتن دوربين با اطلاع و آگاهي ايشان، امري اخلاقي و قانوني باشد انتشار صداها و تصاوير ضبط شده در سايت هاي اينترنتي تأسف آور است. يا انتشار اين تصاوير با اطلاع مسئولان مربوط صورت گرفته و يا با سوء استفاده از اهمال و سهل انگاري ايشان سرقت و به بيرون درز كرده كه در هر صورت باعث تأسف است.
وي اذعان كرد سخنان تاج زاده سنديت دارد و او نه در زندان و تحت فشار بلكه فرداي انتخابات و قبل از بازداشت نيز با توجه به برگزاري انتخابات در وزارت كشور احتمال بروز تقلبي بدان بزرگي را منتفي مي دانست اما ايشان بلافاصله پس از انتخابات بازداشت شد و فرصتي نيافت تا پرده هاي ديگر نمايش كودتاي انتخاباتي را به چشم ببيند. گيريم كه تقلبي در انتخابات صورت نگرفته اما مسئله اين است كه افكار عمومي جامعه ايراني ]!؟[ با توجه به حوادث يك سال گذشته، خود را در برابر تقلبي بزرگ مي يابد.
يادآور مي شود تاج زاده در ويدئوي منتشر شده خطاب به صفايي فراهاني و رمضان زاده تصريح مي كند «براي بنده كه تجربه انتخابات رو دارم مي دونم كه تقلب نشده. ممكنه يكي دو ميليون عقب جلو بشه ولي ما نتيجه انتخابات رو باختيم. حالا به جاي 25 ميليون و 14 ميليون، شده باشه 24 ميليون و 15 ميليون مثلاً. ما انتخابات رو باختيم.
 

 

مجمع روحانيون مبارز مامور تطهير جريان فتنه شد
مجمع روحانيون مبارز مامور تطهير جريان فتنه شد
  در بخش رهبري جريان فتنه، تمام تلاش در جهت حل مشكلات رأس اين جريان  و نيز نحوه ارتباط با بدنه صورت مي گيرد. مرد خاكستري، ارتباط مستقيم با بدنه را به جهت ايجاد توقع در آنها از اشتباهات اين جريان دانسته و...

پس از يك سال همراهي توجيه آميز سران گروه مجمع روحانيون با روزه خواراني كه در روز قدس سال گذشته شعار نه غزه نه لبنان سردادند، اكنون و با خلاء انگيزه  اراذل و اوباش و خارج شدن آنها از كسوت بدنه فتنه سبز، محتشمي پور عضو اين تشكل تلويحاً سردهندگان اين شعار را مشرك خوانده است ! وي بر خلاف مواضع چند ساله خود و دوستانش از وطن اسلامي از آفريقا تا چين سخن گفته و اظهار داشته است كه در اين صورت فلسطين وطن همه ما خواهد بود. ناظران اظهارات اين عضو مجمع روحانيون را در ادامه تلاش براي بازگشت به صحنه قدرت ارزيابي كرده اند.


به گزارش بولتن: بخش ديگري از طيف فتنه گران هم چنان به استدلال در باره ناصواب بودن حضور در راهپيمايي قدس مشغول است . استدلال سايت صهيونيستي "بالاترين"  با توهين به توده مردم همراه است . اين سايت هوش عامه مردم را ايران را زير متوسط خوانده و نوشته است: « چگونه مي توان به حمايت بادوام كساني اميدوار بود كه راه را نمي شناسند و به سادگي فريب مي خورند؟ فرض كنيد اين توده ناآگاه را هم به خيابان كشانديم آن وقت چه؟ اين سايت صهيونيستي راه حل مشكلات فتنه گران را در تبليغ ادعاهاي عناصر پيوسته به جريان نفاق جديد مثل محمد نوري زاد دانسته است.


كار بريدگي برخي ديگر از رسانه هاي فتنه سبز به تمسخر رهبران شان كشيده است. سايت خودنويس با تقاضا از ميرحسين موسوي براي رضايت به حضور هواداران در راهپيمايي روز قدس نوشته است: مسيرها را دولت مشخص مي كند. فقط يه مشكلي داريم با اين آقاي كروبي كه هر دفعه يه جاي پرت رو اعلام مي كند ميگه من از اونجا ميام ما هم به احترام همين شجاعتش مي ريم اونجا بلا نسبت  مثل .... كتك مي خوريم بعدم كروبي رو اجازه نمي دن بياد ما هم بر مي گرديم همون مسير اصلي.


در بخش رهبري جريان فتنه تمام تلاش در جهت حل مشكلات رأس اين جريان  و نيز نحوه ارتباط با بدنه صورت مي گيرد. مرد خاكستري، ارتباط مستقيم با بدنه را به جهت ايجاد توقع در آنها از اشتباهات اين جريان دانسته و گفته است: بايد آنان را به ميدان   مي آورديم و خودمان فاصله مي گرفتيم. وي كه در جمعي با حضور خاتمي و برخي ديگر از عوامل جريان موسوم به اصلاحات سخن مي گفته بار ديگر خواستار تقسيم كار بين سران فتنه شده و از جمله تأكيد كرده است: خاتمي بايد راهكارهاي اعتمادسازي در نظام را دنبال كند. مرد خاكستري هم چنين خواستار به ميدان آمدن احزاب، اصناف، جنبش ها و كانون هاي وابسته به جريان فتنه به عنوان رهبران مياني اين جريان و واسطه بين سران فتنه و مردم شده است. در همين حال به دنبال انتشار دعواهاي دروني سران فتنه، مجمع روحانيون در بيانيه اي از موسوي و كروبي به عنوان "دو برادر عزيز و رشيد و خدمتگزار انقلاب" ياد كرده و با محكوميت اهانت به اين دو مسئول فتنه سال قبل از اهانت كنندگان به آنها  اعلام انزجار كرده است!


گفتني است مجمع روحانيون همراه با افرادي كه از آنها حمايت كرده است، به عنوان مسئولان آشوب پس از انتخابات سال گذشته كه به كشته شدن تعدادي از مردم و وارد آمدن خسارات مادي و معنوي به مردم، نظام و مقدسات ديني شد شناخته مي شوند.


از سوي ديگر انتشار فيلم اذعان تاج زاده به عدم وقوع تقلب در انتخابات آن  هم در جمع دوستانش، هم چنان ذهن فتنه گران را درگير خود ساخته است. در يكي از آخرين واكنش ها سعيد رضوي فقيه از عاملان اغتشاش هاي دهه هفتاد در محيط هاي دانشجويي انتشار اين فيلم را كاري ضد اخلاقي و ضد انساني خوانده است. واقعيت اين است كه همه طيف هاي ضد انقلاب به رغم رقابتي كه با عناصر نفاق جديد در داخل كشور ممكن است داشته باشند تنها اميد شان به همين عناصر است. گروهك جمهوري خواهان كه بر خلاف نام خود توسط برخي ازعوامل وابسته به رژيم سرنگون شده ستمشاهي تأسيس شده از تعطيل شدن فعاليت دو گروه مشاركت و مجاهدين ابراز نگراني كرده است

 

 

محورهای فتنه به مرز تسویه حساب با یکدیگر رسیدند
محورهای فتنه به مرز تسویه حساب با یکدیگر رسیدند
عدم مدیریت،تقابل آشکار با نظام،اظهارات و اقدامات رادیکال اصلاح طلبان را به گوشه رینگ هدایت کرده است.

با توجه به شدت گرفتن اختلافات میان فتنه گران دو محور در این جریان کاملا در برابر یکدیگر قرار گرفته اند.گرچه پیش از این فتنه گران کوشیده بودند طی تقسیم کار نوعی وحدت و شکلی از تکثر مبارزه با نظام را پی گیری نمایند اما بازی بدون هماهنگی خاتمی موجب شده محور موسوی – کروبی در مقابل خاتمی قرار بگیرد.در همین زمینه شنیده می شود این دو محور انتقادات بی شماری را علیه یکدیگر سازمان داده و حتی شرایط را به سوی تسویه حساب با یکدیگر سوق داده اند.از سویی گفته می شود خاتمی موسوی و کروبی را عامل شکست نیرو و پتانسیل بوجود آمده پس از انتخابات معرفی کرده
و اظهارداشته است،عدم مدیریت،تقابل آشکار با نظام،اظهارات و اقدامات رادیکال اصلاح طلبان را به گوشه رینگ هدایت کرده است.
از دیگر سو نیز گفته می شود محور موسوی – کروبی نیز بیکار ننشسته و پاسخ هایی را به تناوب خطاب به خاتمی و درنقد وی مطرح کرده اند.گزارش های دریافتی حاکی از آن است که این دو کاندیدای متوهم دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ،تصریح کرده اند که اگر شما مشکل تمرکز در رهبری فتنه را دلیل می آورید ، ما هم در عوض این ادعا را داریم که سازماندهی و بکارگیری ها تداوم نداشته ومنابع را شما هدر داده اید لذا هر اتفاقی افتاده است جمعی بوده و نباید به پای دیگران نوشته شده است ، ماهم مثل شما برای یک پروسه بسیار کوتاه برنامه ریزی کرده بودیم و دیدید که به هر صورتی حتی تا دوماه هم توانستیم این پتانسیل را با خود همراه نمائیم ، شما بگوئید برای زمان بین 20 الی 30 روزی که پر زمان ما بوده است چگونه می توانستیم به تمرکز بیاندیشیم ، اصولا هر فرصتی به خاطر شتاب کار از ما گرفته شده بود.
به گفته منابع آگاه شدت گرفتن اختلافات میان سران فتنه موجب شده که این افراد در مرز جدایی تشکیلاتی و استراتژیک با یکدیگر قرار گرفته و در این مسیر از حذف و تسویه حساب با یکدیگرنیز ابایی نداشته باشند.


 

با عقبه خالي و سبزهاي نا آگاه كه نمي شود به خيابان آمد
با عقبه خالي و سبزهاي نا آگاه كه نمي شود به خيابان آمد
  سايت صهيونيستي بالاترين در آستانه روزجهاني قدس به فحاشي عليه ملت ايران پرداخت. اين سايت مديريت شده از خارج كشور كه طي يك سال گذشته مي كوشيد از مناسبت ها و مراسم ملي براي ايجاد اغتشاش حاشيه اي بهره گيرد، با نااميدي از همراهي ملت ايران اقدام به فحاشي و اهانت كرد.
بالاترين نوشت: جنب وجوش محدودي در فضاي مجازي وجود دارد. يكي نوشته كساني كه حاضر نيستند براي آزادي بهايي بپردازند، لياقت آزادي را ندارند. قصد، مناقشه نيست. البته تبليغات اين چنيني براي به خيابان آمدن خوب است. حتي اگر ايمان داشته باشيم كه كسي به خيابان نخواهد رفت، باز هم ترس كشنده و پنهان در درون رژيم ولوله مي كند]!؟[ اما آيا به راستي درد ما با آمدن به خيابان درمان مي شود؟ آيا در حالي كه خيلي ها در لجن زار متعفن جهل غلت مي زنند و حداقل آگاهي را ندارند، آمدن چندهزار نفر ]چند ده نفر[ به خيابان نتيجه قابل اعتنايي در بر دارد؟ راست است كه ما به حمايت توده مردم نياز داريم حتي براي حضورهاي اعتراضي در خيابان اما چگونه مي توان به حمايت با دوام كساني اميدوار بود كه راه ما را نمي شناسند و به سادگي فريب مي خورند؟ فرض كنيد اين توده ناآگاه را هم به خيابان كشانديم آنوقت چه؟ چه حاصلي براي كشور و تاريخ ما حاصل خواهد شد؟ اعتقاد دارم كه به خيابان آمدن خوب است اما نه با دستاني خالي و عقبه اي خالي تر.
بالاترين در ادامه اهانت هاي خود نوشت: «اين حقيقت عميق قابل انكار نيست كه عام مردم ما از نظر هوشي زير متوسط هستند]؟![ ضمن اينكه همين امروز هم بسياري از مردم از برنامه من و شما براي روز قدس بي اطلاعند. اشتباه نكنيد شهرهاي دور افتاده را نمي گويم منظورم همين تهران خودمان است. ضمناً نه اينكه صرفا اطلاع ندارند حتي به اين آگاهي و تحليل هم نرسيده اند كه نسبت به فراخوانها حساس باشند. فراموش نكنيم مبناي تحليل قرار دادن رفتار اعتراضي پس از انتخابات هم اصولي نيست. يادتان هست كه براي يك حضور نيم بند هم مجبور بوديم چه انرژي طاقت فرسايي را صرف كنيم. چرا همان اوضاع دوام نياورد؟ آيا همه اش به خاطر ترس از تفنگ بود؟ قطعا نه! واقعاً من و شما به عنوان يك عنصر پرشور و حال چند نسخه از نامه هاي نوري زاد را به بسيجيان و يا سمپاتهاي آنها داده ايم!؟ اين كه كم هزينه تر و اثرگذارتر از جنجال موسمي براي دعوت مردم به راهپيمايي است. اين بدي را هم ندارد كه اگر مردم نيامدند افسرده شوي و گوشه نشيني كني جنجال براي به راهپيمايي آوردن مردم گرفتار جهل و ناآگاهي چه نتيجه اي دربر دارد؟ راهپيمايي را هم سركوب كردند و باز هم مي كنند.»
برخلاف اين گزافه گويي بالاترين- كه معمولا به خاطر سوختگي نسبتاً عميق است- ملت ايران هوشياري و حضور در صحنه خود را همواره نشان داده اند و راهپيمايي روز قدس امسال نيز به لطف خدا جزو كم سابقه ترين راهپيمايي هاي ضدصهيونيستي و ضد آمريكايي خواهد بود.
يكي ديگر از عناصر ضدانقلاب با نااميدي تصريح كرده است «سهم ما غير از رأي مثبت و منفي دادن در بالاترين چيست؟ شعار مي نويسيم؟ با مردم صحبت مي كنيم؟ يا همه اينها را كنار گذاشته ايم و فيلم مي بينيم و موسيقي گوش مي كنيم؟ انگار همه چيز را به ديگران واگذار كرده ايم.»

 

برنامه فتنه گران برای روزهای پایانی ماه رمضان
برنامه فتنه گران برای روزهای پایانی ماه رمضان
  جریان فتنه برنامه ریزی های جدیدی را برای روزهای پایانی ماه مبارک مضان در نظر گرفته است.
،پس از بروز ناکامی های جدید فتنه و عدم اقبال عمومی از سوی مردم، فتنه گران دور جدیدی از تحرکات سیاسی خود را از مرداد ماه بصورت برنامه ریزی شده ای آغاز نمودند که از جمله آنها اعتصاب غذای زندانیان ، تجمعات خانواده های زندانی در بند بخصوص در مقابل زندان اوین ، بیانیه های این خانواده ها، مصاحبه های افراد شاخص جریان فتنه موسوی خوئینی ها ، زهرا رهنورد، محتشمی پور و تاج زاده و شکایت علیه نهادهای اطلاعاتی و امنیتی از سوی فتنه گران و مانور صورت گرفته بر روی آن از سوی عوامل آنان در داخل و خارج شروع نموده، تا بتواند در بستر این مناسبت های از حالت انفعال خارج و جریان رو به موت فتنه را نجات دهند و همچنین بار دیگر سعی کنند که شبکه اجتماعی خود را باز سازی نموده و هواداران جدید را جذب و سازماندهی نمایند ولی این برنامه های جریان فتنه بازهم با عدم استقبال مردم و شکست مواجه شد.
جریان فتنه با توجه به وضعیت بحرانی پیش روی خود در سال جاری، قصد دارد با استفاده از فضای بوجود آمده در ماه مبارک رمضان ، طرفداران خود را در قالب مراسمات مذهبی گرد هم آورد تا بتواند یک وحدت رویه در کارهایی خود ایجاد نماید و راهکارهایی چگونگی ارتباط با یکدیگر را در بستر شبکه ای اجتماعی به آنها گوشزد نمایند .
بر همین اساس جریان فتنه برنامه ریزی جدیدی را برای ماه مبارک رمضان انجام داد و قصد دارد با استفاده از فضای نورانی این ماه به خصوص شب های پر برکت قدر از این روزها در جهت اهداف سیاسی خود استفاده کند. فتنه گران قرار است برنامه های خود را در شب های قدر در حسینیه الزهرا(س) در ولنجک برگزار کنند البته در طول ماه مبارک این برنامه در پوشش برگزاری کلاسهای تفسیر نهج البلاغه ادامه داشته است. از جمله مکان های دیگر فتنه گران حسینیه ارشاد می باشد که توسط عناصر ملی مذهبی و گروه های التقاطی برنامه اجرا می گردد، همچنین موسسه الهادی توسط هادی غفاری، مسجد امیرالمومنین بلوار مرزداران ، دفاتر برخی از مراجع تقلید وابسته به جریان فتنه از جمله دفتر صانعی، دستغیب در شیراز ، مدارس غیرانتفاعی ، سالن ها ، کانون ها و خانه های بزرگ وابسته به جریان فتنه مجالسی برگزار می گردد و در این جلسات فتنه گران قصد دارند طرفداران خود در راستای فعالیت در بستر شبکه های اجتماعی ترغیب نمایند.
از دیگر برنامه های اجرا شده توسط فتنه گران دیدار با خانواده های زندانیان سیاسی و برگزاری تجمع به همراه دادن افطار مقابل زندان اوین از سوی خانواده های بازداشت شدگان ، جهت تهیه فیلم و عکس برای ارسال به شبکه های ماهواره ی خارج از کشور می باشد.
همچنین زنان فتنه گر نیز در این ماه فعال شده اند از می توان به رهنورد و محتشمی پور اشاره نمود که فعالیت خود را برای کمک به فتنه گران تشدید نموده اند و بر همین اساس برگزاری جلسات قرآن با حضور زنان و خانواده های زندانیان سیاسی با محوریت فخرالسادات محتشمی(همسر تاج زاده ) از دیگر برنامه های جریان فتنه در این ماه است.
لازم به ذکر است با نزدیک شدن به شب های قدر اخیراً سایت جرس و کلمه باز هم استراتژی شکست خورده سال قبل را تکرار نموده و از هواداران اندک خود خواسته در شب های قدر فریاد الله اکبر سر دهند.
 

 

مشاور ارشد یکی از سران فتنه آزاد شد

رییس ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی با قرار وثیقه از زندان آزاد شد.

به گزارش شبکه ایران، "قربان بهزادیان‌نژاد" شب گذشته و با قرار وثیقه آزاد شد.

قربان بهزادیان نژاد مشاور و محرک میرحسین موسوی و رئیس ستاد انتخاباتی او در انتخابات سال گذشته بود که پس از اعلام نتایج انتخابات، با بی اعتنایی به رای مردم و قانون، ایجاد آشوب ها و اقدام علیه امنیت ملی را کلید زد تا این که یک روز پس از اغتشاش و هتک حرمت روز عاشورا، بازداشت شد.

به همین دلیل دانشگاه تربیت مدرس وی در هیئت علمی را لغو و تدریس قربان بهزادیان‌نژاد را ممنوع کرد. این موضوع با شکایت بهزادیان نژاد به دیوان عدالت اداری روبرو شد اما پس از بررسی و رسیدگی در دیوان رد شد.

 

خانم میلیشیا! دروغ دیگر بس است

نامه یک آشنا به همسر تاج زاده:
خانم میلیشیا! دروغ دیگر بس است

خانم میلیشیا که در اوج مبارزه ! سینما وتئاترش ترک نمی شود آنهم بدون همسرجان ، چاره ای جز این ندارد!

م میلیشیا این روزها فراغ همسرجان مجرمش را بهانه کرده و اوقات بیکاری خود را به سفارش عریضه به این نویسنده و آن نویسنده می گذراند ، چرا که نه ، صدقه سری این انقلاب وامام و شهداء سود حسابهای بانکی متعدد و سرمایه گذاریهای کلان اقتصادی که بالغ بر چندین میلیون درماه است و حاصل 30 سال خدمات ! همسرجان به این نظام محسوب می شود سرموعد می رسد، کارهای منزل و بیرون از منزل را هم که مُریدان ! ( مستخدمان ) حزبی از کارهای ریز و دُرشت انجام می دهند ، خُب کاری و دغدغه ای باقی نمی ماند که وقت گرانبهای ! خانم میلیشیا را بگیرد پس چه بهتر که سرخود را با دروغ پردازی و فتنه گری پُرکند بالاخره هم فال است و هم تماشا.
خانم میلیشیا این بار درعریضه چهاردهم با دعای روز هیجدهم ماه مبارک رمضان آغاز کرده و چه دعای مناسبی من هم با همین دعا خانم میلیشیا را متذکر می شوم.
دراین دعا ازخدا می خواهیم که با برکات  سحرهای ماه مبارک رمضان ما را متنبّه سازد و از خواب غفلت بیدار نماید و قلب ما را به روشنی انوارش منوّر سازد و اعضاء و جوارحمان را تابع آثار آن سازد .
خانم میلیشیا باید بداند استجابت دُعا دوسر دارد اول ازجانب بنده است که باید صادقانه و خالصانه به درگاه خدا آمده باشد و ازعمق جان از اعمال گذشته خود پشیمان باشد سپس خداوند منان اجابت نماید . حال من از خانم میلیشیا می خواهم کلاه خود را قاضی کند لااقل با خود صادق باشد که آیا صادقانه و خالصانه به درگاه خدا آمده و واقعاً از گذشته خود پشیمان است اگر چنین است چرا بلافاصله درادامه همین نامه دروغ گفته و علّت بازگشت همسر جانش را به زندان شکایت از سربازان گمنام امام زمان عنوان نموده درصورتیکه او بهترازهرکسی می داند که همسر جانش با تمارض توانسته بود سه ماه مرخصی استعلاجی از زندان بگیرد و قوه قضائیه نیزبا سعه صدر اغماض نمود تا این سه ماه سپری شود هرچند که همسرجان صادق ! و پاک نهاد ! دراین سه ماه با دیسک کمر! بیش ازهر زمان درجنب و جوش بود که واقعاً دردنیا نو براست یک زندانی امنیتی با جرم کودتا درچنین مرخصی طولانی مدت بسر ببرد و همواره به جرائم خود نیز ادامه دهد ، من نمی دانم چه زمانی قوه قضائیه ما صبرش تمام خواهد شد و طبق وظیفه قانونی اش اتهام های جدید را به این اراذل سیاسی تفهیم خواهد کرد چرا که طبق وظیفه قانون مجازات اسلامی تکرار جرم عقوبتش شدید تر خواهد بود واین اوباش سیاسی نیز همچنان ادعا های دروغ خود را تکرار می کنند بدون اینکه سندی ارائه دهند و خیالشان راحت است که حکمشان تغییر نخواهد کرد و مدت محکومیتشان افزایش نخواهد یافت .
من نمی دانم قوه قضائیه تاکی ، سنگها را بسته و سگها را آزاد خواهد گذاشت  ، سگهائی که برای غریبه ها دُم تکان می دهند و پاچه اهالی خانه را می گیرند البته راز این پُرروئی معلوم است و آن اینکه جماعت منافق روزهای اوّل بازداشت انتظار اعدام داشتند و چون سعه صدرنظام را دیدند ازفرط خوشحالی به هم تبریک گفتند و فتنه را از سر گرفتند. البته دور نیست آن روزی که امت حزب الله طبق وصیت نامه امام خود رأساً عمل نماید و جریان نفاق جدید را نیز به زباله دان تاریخ پرتاب کند .
خانم میلیشیا که در اوج مبارزه ! سینما وتئاترش ترک نمی شود آنهم بدون همسرجان  ، چاره ای جز این ندارد چون از فراغ همسرجان دلتنگ است و باید وقتهای خالی خود را با تفریحات سالم پُرنماید.
بیچاره آن جماعتی که لیدرشان خانم میلیشیا وهمسرجان مبارزش! می باشند.
آنهم چه مبارزی که درزندان حاضر است دست مأمورین را ببوسد تا او را آزاد کنند وقتی آزاد می شود به خاطر سودای جایگزینی بهزاد ، هوائی می شود ونقش مسعود رجوی را بازی می کند تا خانم میلیشیا نیزنقش مریم رجوی را ایفا نماید وپادگان اشرف 2 را درکشورهائی مانند مالزی دائرنمایند تا این بار به رنگی دیگر جوانان ساده لوحی را درتور خود گرفتارسازند ، کافی است این جوانان سوابق خانم میلیشیا وهمسرجان اورا قبل از انقلاب بررسی کنند تا معلوم شود که تا آستانه انقلاب با دوستان مجاهد! خود دریک سنگر بودند امّا طی یک تقسیم کار ایشان به درون نیروهای انقلاب نفوذ کردند تا درهنگام مقتضی مأموریت خود را انجام دهند نفوذیهای منافقین دو گروه بودند گروهی مانند کشمیری و کلاهی و افجه ای وظیفه ترور یاران امام را داشتند گروه دیگر مانند خانم میلیشیا و همسرجان  وظیفه نا کارآمد سازی نظام و انقلاب و نهایتاً فروپاشی از درون را عهده دار شدند ، یک بار درسال 76 گمان کردند که زمان کشف نقاب است لذا آنچه دردل داشتند به زبان آوردند و برای خوش رقصی درمقابل اربابان خود یعنی مقامات کاخ سفید همه حریمهای دینی و اخلاقی را درنوردیدند تا جائیکه صراحتاً گفتند ما می خواهیم حقمان را از خدا بگیریم، گفتند امام زمان را نیز استیضاح خواهیم کرد ، گفتند حکومت امام حسین (ع) نیز نامشروع است گفتند اگر امام حسین (ع) درکربلا کشته شد به خاطر خشونت پدرش علی (ع) درجنگهای صدراسلام بود و هزاران از این اهانتها که توسط خانم میلیشیا و همسرجان و دوستانشان آشکارا بیان شد تنها به این دلیل بود که گمان می کردند به قول نوری زاد عوام ، چینی       نازک نظام ترک برداشته و حال که اینگونه است بگذارما هم سنگی بزنیم تا درشکستن آن سهیم باشیم و به ارباب نیز نشان دهیم که ، ببین ما هم به این چینی ترک خورده سنگ زدیم مبادا سهم ما فراموش شود.
امّا خیلی زود فهمیدند که رأی مردم به آنها دلائل دیگری داشته و حال که ماهیتشان برای مردم آشکارشده طرد می شوند لذا شکستهای سریالی از انتخابات شوراهای دوّم آغاز شد و دیگر هرچه این جریان نفاق شماره 2  ،به آب و آتش زدند نتوانستند مردم را فریب دهند و قطعاً من بعد نیز با هر نقابی ظاهر شوند قادر نخواهند بود که مردم را فریب دهند چه نامه های خود را با دعا شروع کنند و چه اشک تمساح بریزند . مگر این مردم ولایتمدار هتاکان به ائمه (ع) را فراموش می کنند اگر روزی این مردم ،  جنایات ولعن شمر ویزید وابن زیاد و معاویه و دیگر هتاکان حریم اهل بیت را فراموش کردند ، لعن برخانم میلیشیا وهمسرجان و دوستانش را هم فراموش خواهند کرد. حال خانم میلیشیا ! چناچه در ابتدای نامه های خود کل قرآن را هم بنویسید و به قول امام راحل ، زاهد زمانه هم بشوید، نمی توانید ماهیت نفاق آلود خود و همسرجان را بپوشانید.

+ نوشته شده در  سه شنبه نهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 1:50  توسط   |